certificate

درباره ما

باسابقه ای بیش از 15 سال به سمت آینده ای روشن میشتابیم

تاریخچه

شرکت دانش بنیان راش ماشین عرضه کننده حرفه ایی، از مجموعه پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات CNC ، بر اساس نو آوری و فن اوری در مرکز ایران می باشد که با بیش از 100 پرسنل زبده با قدرت فنی قوی ، 8 درصد از درآمد فروش را جهت تحقیق بر عملکرد و نو آوری از محصولات شرکت توسط کنترل کیفیت علمی تضمین شده است و با افتخار علمدار پرچم ایران زمین در صنعت سی ان سی بوده و برای اولین بار در ایران محصولات خود را به کشورها از جمله عراق، کردستان، عمان، ترکیه و حتی آسیای شرقی، مالزی ارسال نموده است. امید است در سالهای اتی شاهد نوآوری های جدیدی در ساخت و عرضه بازوهای مکانیکی روباتهای صنعتی گردیم.
در حال حاضر این شرکت با بیش از هزار نوع انواع ماشین آلات، دارای شبکه خدمات کامل و تیم کارشناسان درجه بالا از نظر علمی و تجربی بوده که خود تضمینی است به مشتریان عزیز جهت پاسخگویی موثر در سریع ترین زمان ممکن. ساختار عملکرد و نوآوری ماشین ها همراه با کارشناسان حرفه ای خدمات وسیله ای گردید تا با اطمینان کامل محصولات خود را یکسال گارانتی تعویض نموده و 12 سال خدمات پس از فروش همراه آن به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

بهترین طراحی ها با بهترین طراحان صنعتی برای ایجاد بهترین تجربه

شرکت دانش بنیان راش ماشین

تولیدکننده برتر انواع

سخن مدیر

شرکت دانش بنیان راش ماشین این افتخار را دارد که به‌عنوان بزرگترین نهاد تخصصی بخش تولید و صادرات ماشین آلات صنعت چوب کشور  همواره در کنار صنعتگران حاضر بوده و مسیر تحقق و دستیابی به اهداف و برنامه‌ها را سریعتر نموده . از این‌رو است که شرکت راش ماشین تسهیل‌کنندۀ جریان منابع ماشین آلات چوبی  داخلی و خارجی به بخش صنعتگری است و این مهم را با استفاده از نهادسازی و شناسایی نیازها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش صنعتگری عملیاتی و اجرایی می نماید  . امید است شما عزیزان با یاری و حمایت گرمتان از بخش تولیدات داخلی بیش از پیش پشتوانه و همراه ما باشید .

img

تجزیه و تحلیل آمار شرکت

دستاوردهای سازمان

500 +

رضایت مشتریان

100 +

اعضای متخصص

90 %

درصد رضایت

15 +

سال تجربه

7 +

افتخار کسب شده

تیم ما

معرفی اعضای ونکاین

برخی از مشتریان ما

نظرات مشتریان

برخی از نظرات مشتریان درمورد ما